Programma tot en met 3 juni 2018:

De zoveelste versie van het slot van alle competities:

(inhaal) programma v.v. Knegselse Boys senioren

Zondag 22-4-2018

DEES1                  –         Knegselse Boys 1             1 – 3    (reeds gespeeld)

Hulsel 2                –         Knegselse Boys 2             12.00

Dosko 32 3            –         Knegselse Boys 3             11.00

ZSC 5                            –         Knegselse Boys 4             10.00

Steensel VR1                  –         Knegselse Boys  VR1        11.00

 

Donderdag 26-4-2018

Knegselse Boys 1    –         Terlo 1                           18.30 uur (!!!) Rad van Avontuur ! ! ! .

 

Zondag 29-4-2018

Casteren 1            –         Knegselse Boys 1             14.30 uur     Super Sunday ! ! ! .

De Zuiderburen 1 –                  Knegselse Boys 2             12.00

Bergeijk 9              –         Knegselse Boys 3             12.00

Dosko 32 4            –         Knegselse Boys 4             10.00

Bergeijk VR2                  –         Knegselse Boys  VR1        10.00

 

Donderdag 3-5-2018    

DOSKO’32 1                   –        Knegselse Boys 1             19.00 uur (!!!)

 

Zondag 6-5-2018

Knegselse Boys 1    –        Netersel 1                       14.30 uur

Knegselse Boys 2    –         Netersel 2                       11.30

Knegselse Boys 3    –         Vessem 4                         13.15

Knegselse Boys 4    –         De Weebosch 4               09.45

Knegselse Boys  VR1 –      EFC VR2                        10.00

 

(Hemelvaart) Donderdag 10-5-2018

Knegselse Boys 1    –         DEES 1                          14.30 uur     Super Sunday ! ! ! .                        Knegselse Boys 2    –         De Bocht ’80 2                11.00 uur (!!!)

SV Budel Vr 1        –         Knegselse Boys VR 1        12.00 uur

 

(Moederdag) Zondag 13-5-2018

Knegselse Boys 1    –        SDO’39 1                        14.30 uur

Knegselse Boys 2    –         Vessem 2                        11.30

Knegselse Boys 3    –         EFC 8                             13.15

Knegselse Boys 4    –         EFC 11                           09.45

Knegselse Boys  VR1-       Dommelen VR1                10.00

 

Donderdag 17-5-2018  

RoodWit’67 1         –        Knegselse Boys 1             20.00 uur (restant uitspelen!)

 

Zondag 20-5-2018

Terlo 1                  –        Knegselse Boys 1             14.30 uur

De Bocht 2           –         Knegselse Boys 2             12.00

Hoogeloon 4          –         Knegselse Boys 3             10.45

Terlo 5                  –         Knegselse Boys 4             10.00

De Raven VR1       –         Knegselse Boys  VR1        10.30

 

Zondag 27-5-2018        à Seizoen afsluiting/BBQ + Super Sunday

Knegselse Boys 1    –        Tuldania 1                      14.30 uur

Knegselse Boys 2    –         De Weebosch 2               11.30

Knegselse Boys 3    –         Unitas 59 9                     13.15

Knegselse Boys 4    –         Reusel Sport 12               09.45

Knegselse Boys  VR1 –      De Weebosch VR1          10.00

 

Zondag 3-6-2018

DOSKO 32 2                   –         Knegselse Boys 2             12.00

Steensel 3              –         Knegselse Boys 3             10.00

Steensel 4              –         Knegselse Boys 4             10.00

ZSC VR1              –         Knegselse Boys  VR1        10.00