PROGRAMMA SENIOREN VOORBEREIDING 2018 2010

Programma (trainingen, oefenwedstrijden en bekerprogramma) senioren v.v. Knegselse Boys

 

Dinsdag 7 augustus:

Trainen vrouwen 1     19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Donderdag 9 augustus:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 12 augustus:

Trainen selectie           11.00 uur

Bespreking 2e              +/-12.30 uur

 

Dinsdag 14 augustus:

Trainen vrouwen 1     19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Donderdag 16 augustus:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen 3e                   19.30 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 19 augustus:

Trainen Vrouwen 1    ?

Trainen selectie           11.00 uur

Oefenwedstrijd       Bladella mix – Knegselse Boys 1   12.00 uur

 

Dinsdag 21 augustus:

Trainen vrouwen 1     19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Donderdag 23 augustus:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen 3e                   19.30 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 26 augustus:

Trainen Vrouwen 1    ?

Trainen selectie           11.00 uur

Oefenwedstrijd      Casteren 2 – Knegselse Boys 2   11.00 uur

 

Dinsdag 28 augustus:

Trainen vrouwen 1     19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

Oefenwedstrijd         Knegselse Boys 1 – ZSC 1  19.00 uur

 

 

 

Donderdag 30 augustus:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen 3e                   19.30 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 2 september:

Steensel 1                   –           Knegselse Boys 1                  14.30 uur       bekerwedstrijd

Knegselse Boys 2      –           UNA 6                                               11.30 uur       bekerwedstrijd

EFC 8                        –           Knegselse Boys 3                  10.00 uur       bekerwedstrijd

UNA Vr1                   –           Knegselse Boys Vr1             11.45 uur       bekerwedstrijd

 

Dinsdag 4 september:

Trainen vrouwen 1     19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Donderdag 6 september:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen 3e                   19.30 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 9 september:

Knegselse Boys 1      –           DBS 1                                    14.30 uur       bekerwedstrijd

Rood Wit V. 4           –           Knegselse Boys 2                  12.00 uur       bekerwedstrijd

Knegselse Boys 3      –           Dommelen 5                          13.00 uur       bekerwedstrijd

Knegselse Boys Vr1  –           Dommelen Vr1                     10.00 uur       bekerwedstrijd

 

Dinsdag 11 september:

Trainen vrouwen 1     n.n.b.

Trainen selectie           n.n.b.

 

Donderdag 13 september:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen 3e                   19.30 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 16 september

Knegselse Boys 1      –           UNA 2                                               14.30 uur       bekerwedstrijd

Knegselse Boys 2      –           Marvilde 4                             11.30 uur       bekerwedstrijd

Steensel 4                   –           Knegselse Boys 3                  10.00 uur       bekerwedstrijd

Bergeijk Vr2             –           Knegselse Boys Vr1             10.00 uur       bekerwedstrijd

Knegselse Boys 4      –           Hoogeloon 4                          11.00 uur       oefenwedstrijd

 

Dinsdag 18 september:

Trainen vrouwen 1     19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Donderdag 20 september:

Trainen 4e                   19.00 uur

Trainen 3e                   19.30 uur

Trainen Vrouwen 1    19.00 uur

Trainen selectie           20.00 uur

 

Zondag 23 september start competitie voor iedereen !!