COMPETITIE PROGRAMMA SENIOREN

Download de hier de PDF link ook bekijk de lijst hieronder:

Progamma seizoen 2018 2019 knegselse boys senioren

Programma Knegselse Boys senioren seizoen 2018/2019
zondag 23 september 2018
Hulsel 1 Knegselse Boys 1 14.30
Tuldania 2 Knegselse Boys 2 12.00
SDO 39 4 Knegselse Boys 3 10.00
Hoogeloon 5 Knegselse Boys 4 12.00
Hapert VR2 Knegselse Boys  VR1 12.00
zondag 30 september 2018
Knegselse Boys 1 Casteren 1 14.30
Knegselse Boys 2 De Bocht 2 11.30
Knegselse Boys 3 Bladella 9 13.00
Knegselse Boys 4 SVSOS 3 9.45
Knegselse Boys  VR1 Steensel VR1 10.00
zondag 7 oktober 2018
Knegselse Boys 1 De Bocht 1 14.30
Knegselse Boys 2 Dosko 32 2 11.30
Knegselse Boys 3 Hulsel 3 13.00
Knegselse Boys 4 Vessem 4 9.45
Knegselse Boys  VR1 EFC VR2 10.00
zondag 14 oktober 2018
Terlo 1 Knegselse Boys 1 14.30
BES 1 Knegselse Boys 2 10.30
RKDSV 5 Knegselse Boys 3 10.00
De Valk 6 Knegselse Boys 4 10.00
Pusphaira VR3 Knegselse Boys  VR1 14.30
zondag 21 oktober 2018
Knegselse Boys 1 Dosko 1 14.30
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 28 oktober 2018
DEES 1 Knegselse Boys 1 14.30
Knegselse Boys 2 Hulsel 2 11.30
Knegselse Boys 3 Bergeijk 6 13.00
Knegselse Boys 4 Gestel 5 9.45
Knegselse Boys  VR1 Reusel Sport Cotr VR1 10.00
zondag 4 november 2018
Riethoven 1 Knegselse Boys 1 14.30
Netersel 2 Knegselse Boys 2 11.00
HMVV 4 Knegselse Boys 3 10.00
Oirschot V 12 Knegselse Boys 4 10.00
HMVV/Hulsel VR1 Knegselse Boys  VR1 10.00
zondag 11 november 2018
Knegselse Boys 1 inhaal
Knegselse Boys 2 De Raven 2 11.30
Knegselse Boys 3 De Raven 3 13.00
Knegselse Boys 4 Valkenswaard 8 9.45
Knegselse Boys  VR1 Nieuw Woensel VR1 10.00
zondag 18 november 2018
Knegselse Boys 1 Rood Wit 67 1 14.30
EDN 56 2 Knegselse Boys 2 12.00
Casteren 3 Knegselse Boys 3 10.30
Nederwetten 4 Knegselse Boys 4 11.00
Knegselse Boys  VR1 vrij
zondag 25 november 2018
SVSH 1 Knegselse Boys 1 14.30
Maarheeze 2 Knegselse Boys 2 10.30
De Zuiderburen 4 Knegselse Boys 3 10.00
DBS 5 Knegselse Boys 4 10.30
Zuiderburen VR1 Knegselse Boys  VR1 12.00
zondag 2 december  2018
Knegselse Boys 1 DVS 1 14.30
Knegselse Boys 2 Vessem 2 11.30
Knegselse Boys 3 Hilvaria 7 13.00
Knegselse Boys 4 Beerse Boys 12 9.45
Knegselse Boys  VR1 Terlo VR1 10.00
zondag 9 december 2018
Netersel 1 Knegselse Boys 1 14.00
Terlo 2 Knegselse Boys 2 12.00
Reusel Sport Cotrans 7 Knegselse Boys 3 10.00
Wilhelmina Boys 7 Knegselse Boys 4 10.00
Hoogeloon/Dosko VR1 Knegselse Boys  VR1 10.00
zondag 16 december 2018
Knegselse Boys 1 De Weebosch 1 14.30??
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 20 januari 2019
Pusphaira 1 Knegselse Boys 1 14.30
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 27 januari 2019
Knegselse Boys 1 Riethoven 1 14.30
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 3 februari 2019
Rood Wit 67 1 Knegselse Boys 1 14.30
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 10 februari 2019
Knegselse Boys 1 Hulsel 1 14.30
Knegselse Boys 2 Tuldania 2 11.30
Knegselse Boys 3 SDO 39 4 13.00
Knegselse Boys 4 Hoogeloon 5 9.45
Knegselse Boys  VR1 Hapert VR2 10.00
zondag 17 februari 2019
Casteren 1 Knegselse Boys 1 14.30
De Bocht 2 Knegselse Boys 2 12.00
Bladella 9 Knegselse Boys 3 9.45
SVSOS 3 Knegselse Boys 4 10.00
Steensel VR1 Knegselse Boys  VR1 11.00
Zondag 24 februari 2019
Knegselse Boys 1 inhaal
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 10 maart 2019
Dosko 32 1 Knegselse Boys 1 14.30
De Raven 2 Knegselse Boys 2 12.00
De Raven 3 Knegselse Boys 3 12.15
Valkenswaard 8 Knegselse Boys 4 12.00
Nieuw Woensel VR1 Knegselse Boys  VR1 12.00
zondag 17 maart 2019
Knegselse Boys 1 DEES 1 14.30
Knegselse Boys 2 EDN 56 2 11.30
Knegselse Boys 3 Casteren 3 13.00
Knegselse Boys 4 Nederwetten 4 9.45
Knegselse Boys  VR1 vrij
zondag 24 maart 2019
Knegselse Boys 1 Pusphaira 1 14.30
Knegselse Boys 2 Maarheeze 2 11.30
Knegselse Boys 3 De Zuiderburen 4 13.00
Knegselse Boys 4 DBS 5 9.45
Knegselse Boys  VR1 Zuiderburen VR1 10.00
zondag 31 maart 2019
Knegselse Boys 1 inhaal
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 7 april 2019
De Weebosch 1 Knegselse Boys 1 14.30
Vessem 2 Knegselse Boys 2 12.00
Hilvaria 7 Knegselse Boys 3 10.00
Beerse Boys 12 Knegselse Boys 4 13.00
Terlo VR1 Knegselse Boys  VR1 12.00
zondag 14 april 2019
Knegselse Boys 1 Netersel 1 14.30
Knegselse Boys 2 Terlo 2 11.30
Knegselse Boys 3 Reusel Sport 7 13.00
Knegselse Boys 4 Wilhelmina Boys 7 9.45
Knegselse Boys  VR1 Hoogeloon/Dosko VR1 10.00
zondag 21 april 2019
DVS 1 Knegselse Boys 1 14.30
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 28 april 2019
Knegselse Boys 1 inhaal
Knegselse Boys 2 inhaal
Knegselse Boys 3 inhaal
Knegselse Boys 4 inhaal
Knegselse Boys  VR1 inhaal
zondag 5 mei 2018
Knegselse Boys 1 inhaal
Hulsel 2 Knegselse Boys 2 12.00
Bergeijk 6 Knegselse Boys 3 10.00
Gestel 5 Knegselse Boys 4 10.00
Reusel Sport Cotr VR1 Knegselse Boys  VR1 12.00
zondag 12 mei 2018
Knegselse Boys 1 SVSH 1 14.30
Knegselse Boys 2 Netersel 2 11.30
Knegselse Boys 3 HMVV 4 13.00
Knegselse Boys 4 Oirschot V 12 9.45
Knegselse Boys  VR1 HMVV/Hulsel VR1 10.00
zondag 19 mei 2018
De Bocht 1 Knegselse Boys 1 14.30
Dosko 32  2 Knegselse Boys 2 12.00
Hulsel 3 Knegselse Boys 3 11.00
Vessem 4 Knegselse Boys 4 10.00
EFC VR2 Knegselse Boys  VR1 10.00
zondag 26 mei 2018
Knegselse Boys 1 Terlo 1 14.30
Knegselse Boys 2 BES 1 11.30
Knegselse Boys 3 RKDSV 5 13.00
Knegselse Boys 4 De Valk 6 9.45
Knegselse Boys  VR1 Pusphaira VR3 10.00