Programma jeugd

Zaterdag 31 maart

Knegselse Boys JO19-1 EFC JO19-2 2  –  1
UNA JO11-6 KSC JO11-1 3  –  11
Rood Wit V. JO11-3 KSC JO11-2 8  –  5
EFC mini’s 2 KSC mini’s 1 3  –  9


Zaterdag 7 april

Braakhuizen J019-4 Knegselse Boys JO19-1 5  –  5
St. SDO’39/HMVV JO19-1 Steensel JO19-1 3  –  2
RPC JO17-2 KSC JO17-1 3  –  2
SV Valkenswaard JO15-3 Knegselse Boys JO15-1 1  –  1
De Weebosch JO13-1G KSC JO13-1 4  –  3
Best Vooruit JO11-5 KSC JO11-1 5  –  3
RKVVO JO11-3 KSC JO11-2 11  –  0
ZSC JO11-3 KSC JO11-3 2  –  6
Bergeijk MO11-1 KSC MO11-1 8  –  3
Hoogeloon JO9-1 KSC JO9-1 4  –  4
Hapert JO9-2 KSC JO9-2 8  –  8
Terlo JO8-1 KSC JO8-1 6  –  1

 

Woensdag 11 april

SBC JO11-6 KSC JO11-2 5  –  2
D.E.E.S. JO11-1 KSC JO11-3 3  –  4

 

Zaterdag 14 april

Steensel JO19-1 Audacia JO19-1 4  –  1
KSC JO17-1 Bladella JO17-3 1  –  2
Knegselse Boys JO15-1 EFC JO15-2 3  –  1
KSC JO13-1 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 2  –  2
KSC JO11-1 Gestel JO11-2 2  –  1
KSC JO11-2 Acht JO11-2 4  –  9
KSC JO11-3 Hoogeloon JO11-2 2  –  3
KSC MO11-1 NEO’25 MO11-1 7  –  0
KSC JO9-1 Hilvaria JO9-3 7  –  3
KSC JO9-2 Hoogeloon JO9-1
KSC JO8-1 EFC JO8-1
KSC mini’s 1 Terlo mini’s 2 8  –  6

 

Maandag 16 april

Bergeijk JO15-2 Knegselse Boys JO15-1 1  –  1

 

Dinsdag 17 april

KSC JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-3 7  –  2

 

Woensdag 18 april

KSC JO13-1 EFC JO13-4 1  –  1
KSC MO11-1 RKVVO MO11-1 2  –  4

 

Zaterdag 21 april

De Valk JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 14.30 uur 105425
DBS JO19-2 Steensel JO19-1 16.00 uur 107132
St. Casteren/Netersel JO17-1 KSC JO17-1 14.30 uur 109523
FC Eindhoven AV JO15-2 Knegselse Boys JO15-1 13.15 uur 104169
Hapert JO13-3 KSC JO13-1 12.15 uur 115328
DBS JO11-8 KSC JO11-1 9.00 uur 120070
ST HMVV/Hulsel JO11-1 KSC JO11-2 11.15 uur 117586
DOSKO’32 JO11-2 KSC JO11-3 10.30 uur 120459
FC Eindhoven MO11-1 KSC MO11-1 10.30 uur 138355
Beerse Boys JO9-2 KSC JO9-1 9.30 uur 125293
Hilvaria JO9-3 KSC JO9-2 8.45 uur 129857
Reusel Sp./Co Tr. JO8-2 KSC JO8-1 9.15 uur 131169
De Weebosch mini’s 1 KSC mini’s 1 AFGELAST