Programma senioren

(inhaal) programma v.v. Knegselse Boys senioren

 

Zondag 6-5-2018

Knegselse Boys 1    –        Netersel 1                       4  –  0

Knegselse Boys 2    –         Netersel 2                       2  –  1

Knegselse Boys 3    –         Vessem 4                        6  –  2

Knegselse Boys 4    –         De Weebosch 4             2  –  2

Knegselse Boys  VR1 –      EFC VR2                           6  –  1

 

Donderdag 10-5-2018

Knegselse Boys 1    –         DEES 1                             2  –  3

Knegselse Boys 2    –         De Bocht ’80 2                0  –  1

SV Budel Vr 1        –         Knegselse Boys VR 1        0  –  0

 

Zondag 13-5-2018

Knegselse Boys 1    –        SDO’39 1                         0  –  3

Knegselse Boys 2    –         Vessem 2                        0  –  2

Knegselse Boys 3    –         EFC 8                               1  –  5

Knegselse Boys 4    –         EFC 11                             1  –  3

Knegselse Boys  VR1-       Dommelen VR1              0  –  4

 

Donderdag 17-5-2018  

RoodWit’67 1         –        Knegselse Boys 1             20.00 uur (restant uitspelen!)

 

Zondag 20-5-2018

Terlo 1                  –        Knegselse Boys 1             14.30 uur

Hoogeloon 4          –         Knegselse Boys 3             10.45

Terlo 5                  –         Knegselse Boys 4             10.00

De Raven VR1       –         Knegselse Boys  VR1        10.30

 

Maandag 21-5-2018

De Bocht 2           –         Knegselse Boys 2             12.00

 

Zondag 27-5-2018        à Seizoen afsluiting/BBQ + Super Sunday

Knegselse Boys 1    –        Tuldania 1                      14.30 uur

Knegselse Boys 2    –         De Weebosch 2               11.30

Knegselse Boys 3    –         Unitas 59 9                     13.15

Knegselse Boys 4    –         Reusel Sport 12               09.45

Knegselse Boys  VR1 –      De Weebosch VR1          10.00

 

Zondag 3-6-2018

DOSKO 32 2                   –         Knegselse Boys 2             12.00

Steensel 3              –         Knegselse Boys 3             10.00

Steensel 4              –         Knegselse Boys 4             10.00

ZSC VR1              –         Knegselse Boys  VR1        10.00