Programma senioren

OEFENPROGRAMMA:

DINSDAG 30-7            TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DONDERDAG 1-8        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

ZONDAG 4-8               TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DINSDAG 6-8                TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DONDERDAG 8-8        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

ZONDAG 11-8                TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DINSDAG 13-8                TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DONDERDAG 15-8        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1 & 3e

ZONDAG 18-8                TRAINEN 2e & Vrouwen 1 

DINSDAG 20-8               Knegselse Boys 1 – Marvilde 2  0-3                                          TRAINING 2e & Vrouwen 1

DONDERDAG 22-8        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1 & 3e

ZONDAG 25-8                OEFENWEDSTRIJD 2  –>  Cranendonck 1 – Knegselse Boys 1  12.00 uur

                                          TRAINEN 2e & Vrouwen 1 & 3e

DINSDAG 27-8                OEFENWEDSTRIJD 3  –>          Steensel 1 – Knegselse Boys 1  19.30 uur

                                         TRAINEN 2e & Vrouwen 1

DONDERDAG 29-8        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1 & 3e

ZONDAG 1-9                 BEKER WEDSTRIJD 1   

                                        14.30 uur Boxtel 1 – Knegselse Boys 1
10.30 uur Knegselse Boys Vr1 – BeerseBoys Vr4

                                        OEFENWEDSTRIJD/TRAINEN voor 2e en/of 3e ?? 

DINSDAG 3-9                TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DONDERDAG 5-9        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1 & 3e

ZONDAG 8-9                 BEKER WEDSTRIJD 2   

                                         14.30 uur Knegselse Boys 1 – Wilhelmina Boys 1
12.00 uur EFC 10 – Knegselse Boys 2
10.00 uur UNA Vr1 – Knegselse Boys Vr1

                                         OEFENWEDSTRIJD/TRAINEN voor 3e ??

DINSDAG 10-9                TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DONDERDAG 12-9        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1 & 3e

ZONDAG 15-9                 BEKER WEDSTRIJD 3   

                                          14.30 uur Knegselse Boys 1 – Spoordonkse Boys 1
12.00 uur Knegselse Boys 2 – Steensel 3
10.30 uur Knegselse Boys Vr1 – Dommelen Vr1

                                          OEFENWEDSTRIJD 

                                           10.00 uur Knegselse Boys 3 – Casteren 2

DINSDAG 17-9                TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1

DONDERDAG 19-9        TRAINING SELECTIE & Vrouwen 1 & 3e

ZATERDAG 21-9         20.00 UUR  VRIJWILLIGERSAVOND VOOR DE V.V. KNEGSELSE BOYS EN KSC

ZONDAG 22-9                 COMPETITIEWEDSTRIJD 1    VOOR 1e, 2e, 3e & Vrouwen1