Programma senioren

Programma VV Knegselse Boys senioren 2019/2020
         
Zondag 22 september 2019        
Pusphaira 1 Knegselse Boys 1 0–3  
SV Unitas ’59 11 Knegselse Boys 2 4–1  
SV Valkenswaard 10 Knegselse Boys 3 2–3  
Bergeijk VR 2 Knegselse Boys VR1 0–10  
         
Zondag 29 september 2019        
Knegselse Boys 1 EDN’56 1 0–0  
Knegselse Boys 2 Hoogeloon 4 4–1  
Knegselse Boys 3 Wilhelmina Boys 7 1–4  
Knegselse Boys VR1 Hoogeloon/DOSKO VR 1 5–0  
         
Zondag 6 oktober 2019        
Sterksel 1 Knegselse Boys 1 0–6  
Woenselse Boys 9 Knegselse Boys 2 1–4  
DVS 5 Knegselse Boys 3 2–0  
De Zuiderburen VR 1 Knegselse Boys VR1 0–16  
         
Zondag 13 oktober 2019        
DEES 1 Knegselse Boys 1 14.30 Na afloop Super Sunday
Knegselse Boys 2 ZSC 4 12.00 (kantine op Breemakker
Knegselse Boys 3 Woenselse Boys 7 10.00 sluit in de loop van de dag)
Knegselse Boys VR1 EFC VR 2   UITGESTELD
         
Zondag 20 oktober 2019        
Knegselse Boys 1 Casteren 1 14.30 Na afloop Super Sunday
         
bekerprogramma:        
Knegselse Boys VR1 Terlo Vr 1 12.00 (o.v.b.)  
         
Zondag 27 oktober 2019        
DOSKO’32 1 Knegselse Boys 1 14.30 Na afloop Super Sunday
RPC 9 Knegselse Boys 2 12.00 (kantine op Breemakker blijft gesloten;
Pusphaira 4 Knegselse Boys 3 10.00 dus ook geen Ajax-Feyenoord live)
Steensel VR 1 Knegselse Boys VR1 11.00  
         
Zondag 3 november 2019        
Knegselse Boys 1 DVS 1 14.30  
Knegselse Boys 2 Dommelen 7 12.00  
Knegselse Boys 3 Bladella 9 10.00  
Knegselse Boys VR1 De Raven VR 1 10.30   
         
Zondag 10 november 2019        
Knegselse Boys 1 SVSOS 1 14.30  
Knegselse Boys 2 RKVVO 9 12.00  
Knegselse Boys 3 SBC 9 10.00  
Knegselse Boys VR1 Hapert VR 2 10.30   
         
Zondag 17 november 2019        
Knegselse Boys 1      
De Zuiderburen 5 Knegselse Boys 2 12.00  
UNA 11 Knegselse Boys 3 14.00  
Terlo VR 2 Knegselse Boys VR1 10.30   
         
Zondag 24 november 2019        
Terlo 1 Knegselse Boys 1 14.30  
Riethoven 3 Knegselse Boys 2 11.00  
De Valk 6 Knegselse Boys 3 10.00  
UNA VR 1 Knegselse Boys VR1 10.00  
         
Zondag 1 december 2019        
Knegselse Boys 1 De Bocht ’80  1 14.30  
Knegselse Boys 2 Bladella 7 12.00  
Knegselse Boys 3 Marvilde 8 10.00  
Knegselse Boys VR1 De Weebosch VR 1 10.30   
         
Zondag 8 december 2019        
Netersel 1 Knegselse Boys 1 14.30  
De Valk 7 Knegselse Boys 2 12.00  
DBS 8 Knegselse Boys 3 10.00  
ZSC VR 1 Knegselse Boys VR1 10.00  
         
Zondag 15 december 2019        
Knegselse Boys 1 LSV 1 14.30 Live op tv: Feyenoord-PSV
Knegselse Boys 2      
Knegselse Boys 3      
Knegselse Boys VR1      
         
Zondag 26 januari 2020        
Tongelre 1 Knegselse Boys 1 14.30  
Knegselse Boys 2      
Knegselse Boys 3      
Knegselse Boys VR1      
         
Zondag 2 februari 2020        
Knegselse Boys 1 DOSKO ’32   1 14.30 Live op tv: Ajax-PSV
Knegselse Boys 2 SV Unitas ’59 11 12.00  
Knegselse Boys 3 SV Valkenswaard 10 10.00  
Knegselse Boys VR1 Bergeijk VR 2 10.30   
         
Zondag 9 februari 2020        
Knegselse Boys 1 DEES 1 14.30 Na afloop Super Sunday
RKVVO 9 Knegselse Boys 2 10.00  
SBC 9 Knegselse Boys 3 13.00  
Hapert VR 2 Knegselse Boys VR1 12.00  
         
Zondag 16 februari 2020        
SVSOS  1 Knegselse Boys 1 14.30  
ZSC 4 Knegselse Boys 2 10.00  
Woenselse Boys 7 Knegselse Boys 3 10.00  
EFC VR 2 Knegselse Boys VR1 10.00  
         
Zondag 8 maart 2020        
inhaal/beker       Live op tv: PSV-Feyenoord
         
Zondag 8 maart 2020        
Knegselse Boys 1 Sterksel 1 14.30  
Knegselse Boys 2 Woenselse Boys 9 12.00  
Knegselse Boys 3 DVS 5 10.00  
Knegselse Boys VR1 De Zuiderburen VR 1 10.30   
         
Zondag 15 maart 2020        
Casteren 1 Knegselse Boys 1 14.30 Na afloop Super Sunday
Dommelen 7 Knegselse Boys 2 12.00 (kantine op Breemakker na afloop gesloten)
Bladella 9 Knegselse Boys 3 09.45  
De Raven VR 1 Knegselse Boys VR1 10.00  
         
Zondag 22 maart 2020        
DVS 1 Knegselse Boys 1 14.30  
Knegselse Boys 2      
Knegselse Boys 3      
Knegselse Boys VR1      
         
Zondag 29 maart 2020        
Knegselse Boys 1 Terlo 1 14.30  
Knegselse Boys 2 Riethoven 3 12.00  
Knegselse Boys 3 De Valk 6 10.00  
Knegselse Boys VR1 UNA VR 1 10.30   
         
Zondag 5 april 2020        
LSV 1 Knegselse Boys 1 14.30  
Bladella 7  Knegselse Boys 2 12.00  
Marvilde 8 Knegselse Boys 3 10.00  
De Weebosch VR 1 Knegselse Boys VR1 10.30   
         
Zondag 19 april 2020        
Knegselse Boys 1 Netersel 1 14.30  
Knegselse Boys 2 De Zuiderburen 5 12.00  
Knegselse Boys 3 UNA 11 10.00  
Knegselse Boys VR1 Terlo VR 2 10.30   
         
Zondag 26 april 2020        
EDN ’56  1 Knegselse Boys 1 14.30  
Knegselse Boys 2      
Knegselse Boys 3      
Knegselse Boys VR1      
         
Zondag 10 mei 2020        
Knegselse Boys 1 Tongelre 1 14.30  
Knegselse Boys 2 RPC 9 12.00  
Knegselse Boys 3 Pusphaira 4 10.00  
Knegselse Boys VR1 Steensel VR 1 10.30   
         
Zondag 17 mei 2020        
De Bocht ’80  1 Knegselse Boys 1 14.30  
Hoogeloon 4 Knegselse Boys 2 12.00  
Wilhelmina Boys 7 Knegselse Boys 3 11.00  
Hoogeloon/DOSKO VR 1 Knegselse Boys VR1 10.00  
         
Zondag 24 mei 2020        
Knegselse Boys 1 Pusphaira 1 14.30 Seizoensafsluiting !!!
Knegselse Boys 2 De Valk 7 12.00  
Knegselse Boys 3 DBS 8 10.00  
Knegselse Boys VR1 ZSC VR 1 10.30